Piegādes kārtība

Platforma nodrošina pre u piegādi 5 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Lietotājs var izvēlēties preces piegādes veidu, piemēram, “Latvijas pasta” pakalpojumus vai “Omniva” pakomātu pakalpojumus. Piegādes maksa neietilpst preces cenā.

Kad veiksiet pasūtījumu, apmaksas posmā sistēma aprēķinās piegādes izmaksas, pamatojoties no piegādes veida izvēles. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet piegādes apstiprinājuma e-pastu.

Atteikuma tiesības un naudas atmaksa

Preces atgriešana ir iespējama, ja saņemta prece (grāmata) ir sliktā stāvokli un ar bojājumiem, kuri neatbilst preces aprakstam. Šajā gadījumā jums ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no preces saņemšanas brīža, nosūtot Platformai par to atteikuma vēstuli uz info@bibliobank.com.

  • Lietotāja pienākums ir 14 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Platformai. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Platformai, sedz lietotājs. Platforma apņemas atgriezt preces maksu, izņemot piegādes izmaksas, uz lietotāja norādīto bankas kontu 30 dienu laikā no atteikuma vēstules saņemšanas brīža.
  • Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Platforma patur tiesības Lietotājam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus.

Lietotājam ir tiesības atcelt veikto pasūtījumu 24 stundu laikā kopš pasūtījuma veikšanas. Platforma apņemas atgriezt preces maksu, izņemot piegādes izmaksas, uz lietotāja norādīto bankas kontu 30 dienu laikā no atteikuma vēstules saņemšanas brīža.